Jak Chytrá Nemovitost funguje

Společně a jednoduše

Spojujeme zájemce o koupi nemovitostí, s kterými výhodně koupíme velký nemovitostní celek. Nemovitost za Vás pak spravujeme a Vy ji vlastníte. Jde o moderní a bezpečný způsob, jak si spořit na penzi, který k nám přišel ze Skandinávie.

Koupě a vlastnění Chytré Nemovitosti

Úvodní Zahajovací Webinář

Jste připraveni připojit se do některého z projektů, ale máte otázky? Spojte se napřímo s naším specialistou, který Vám vysvětlí základy spolupráce a detailně popíše, jak postupovat dále. 

Začněte spořit v nemovitosti

Najděte svoji Chytrou Nemovitost

Udělejte další krok pro pořízení nemovitosti na stáří. Rádi Vám pomůžeme realizovat Váš sen ve skutečnost a kdykoliv Vám poskytneme informace, které budete potřebovat pro Vaše  rozhodnutí.

  Jistota příjmu z nemovitosti

  Vybíráme pouze nemovitosti, které mají dlouhodobě potenciál zvyšovat svou hodnotu a přinášet stabilní výnos

  Investice do nemovitosti může být vynikajícím způsobem, jak získat stabilní a výnosný zdroj příjmů. Avšak pro úspěšné investování, je nutné pečlivé plánování a výběr vhodné nemovitosti. Je také důležitá péče o investici a případně využít profesionální pomoci. S těmito znalostmi a postupy můžete uspět v této oblasti investování.

  Často Kladené Otázky

  Připravili jsme pro vás několik nejčastějších dotazů a odpovědí. Rádi zodpovíme i další otázky telefonicky nebo e-mailem.
  1Co je Chytrá Nemovitost
  Chytrá Nemovitost je sdružení lidí, kteří se rozhodli svoje úspory zhodnocovat v nemovitostech, protože věří jejich dlouhodobému růstu a je jím blízká myšlenka konzervativního přístupu k investicím. Snažíme se růst a nabírat do svých řad nové a nové členy, nikdy však na úkor původního záměru - nacházet na trhu unikátní nemovitosti, realizovat pro ně dlouhodobý business plán a dlouhodobě je spravovat s přiměřeným výnosem.
  2Jakou částku budu potřebovat?
  Velmi záleží na konkrétním projektu, lokalitě a případným dodatečným nákladům, nicméně nemovitosti v našich projektech můžete nakoupit i s relativně nižšími částkami. Kontaktujte nás přímo, abychom se na váš případ mohli podívat společně anebo se jednoduše podívejte na naše projekty na moje.chytranemovitost.cz
  3Kde najdu konkrétní projekty?
  Všechny nemovitosti, které projdou naším pečlivým výběrem, zpracujeme do uceleného projektu, který je dostupný na moje.chytranemovitost.cz . Stačí se jen přihlásit přes Facebook, Google nebo váš e-mail.
  4Možná budu nemovitost potřebovat prodat - půjde to?
  Ano, dokonce rychleji a bezpečněji, než kdekoli jinde. Na našem sekundárním trhu si je investoři mohou prodat mezi sebou s tím, že se za obě strany obchodu zaručíme - známe stav nemovitosti i investory samotné. Samozřejmě je možné uskutečnit prodej klasickým způsobem. Je to na vás.